Kasy fiskalne, systemy fiskalane, terminale płatnicze dla myjni samochodowych

Urządzenia do myjni samochodowych

Wyposaż swój automat do myjni w terminal płatniczy i systemy fiskalne

Posiadanie odpowiedniego urządzenia do myjni samochodowych jest niezbędne do prowadzenia udanej działalności. Monkomp jest wiodącym dostawcą wyposażenia myjni, oferującym szeroką gamę produktów, w które można wyposażyć swoją myjnię w terminale płatnicze. Ich terminal płatniczy został zaprojektowany tak, aby był zarówno niezawodny, jak i łatwy w użyciu, pozwalając klientom bezpiecznie płacić za usługi bez żadnych kłopotów. Terminal płatniczy można skonfigurować tak, aby akceptował wszystkie główne karty kredytowe, a także karty debetowe i karty lojalnościowe, dając klientom więcej opcji, jeśli chodzi o płacenie za usługi. Z terminalem płatniczym Monkomp możesz zapewnić, że Twoi klienci są w stanie dokonać bezpiecznych płatności za usługi szybko i sprawnie, co ułatwi im ponowne odwiedziny w przyszłości.

Urządzenia do myjni samochodowych – Niezbędne akcesoria terminali płatniczych

Zakładając myjnię samochodową, warto pomyśleć o niezbędnych akcesoriach do terminala płatniczego, potrzebnych do bezpiecznej i sprawnej pracy. Należą do nich elementy firm Novitus, takie jak kabel MDB-Rev1, modem GSM LTE/2G, moduł BT USB 4.0 TP-LINK, modem GSM 2G/3G, antena GSM1, antena WiFi, kabel ccTalk-Rev1 oraz SDF-3 do myjni. Z tymi akcesoriami na miejscu, terminal płatniczy będzie w stanie szybko przetwarzać płatności i zapewnić bezpieczne transakcje dla klientów. Nie tylko pomoże to w zadowoleniu klientów, ale także pomoże stworzyć bardziej wydajny system płatniczy. Dzięki odpowiednim akcesoriom możesz mieć pewność, że Twoja myjnia bezdotykowa działa jak najlepiej, a klienci otrzymują najszybszą możliwą obsługę.

Moduł WiFi EP02
Antena GSM1

Kompleksowe urządzenia dla Twojej myjni samochodowej

Przy zakładaniu bezdotykowej, automatycznej myjni niezbędne jest posiadanie kompleksowego wyposażenia. Ważnym elementem wyposażenia, który należy uwzględnić jest niezawodny terminal płatniczy i cały system fiskalny. Dzięki niemu klienci mogą w łatwy sposób zapłacić za myjnię bez konieczności używania gotówki lub monet. Terminal płatniczy powinien być łatwy w obsłudze i akceptować główne karty kredytowe i debetowe. Dodatkowo powinien mieć możliwość oferowania zniżek lub programów lojalnościowych, aby zachęcić do powtórzenia transakcji. Dobry terminal płatniczy powinien być również bezpieczny i zawierać technologię szyfrowania, aby chronić dane klientów. Inwestycja w wysokiej jakości terminal płatniczy pomoże zapewnić klientom wspaniałe doświadczenia podczas wizyty w Twojej myjni samoobsługowej.

Terminale POS

POS ESLINE S2 i3 z Windows 10

Barcode scanners

HONEYWELL VOYAGER 1250G

Receipt printers

SUNSO WTP800

Cash drawers

Szuflada kasowa do POS

Novitus

Novitus

As part of our service, we offer

THE PRESENTATION

Presentations of the offered products at the client's or our premises. Investing in the appropriate online cash registers in Gdańsk will make it easier for you and your employees to do business.

CONSULTING

You do not know whether cash registers in the city of Gdańsk, payment terminals, barcode scanners are tailored to your needs? Professional help is our priority. 

 

INSTALLATION

Installation and authorized service of devices such as cash registers Gdańsk, free payment terminals Gdańsk and many more!

TRAINING

Implementations and training in the scope of our products.

SOFTWARE

Delivery of the offered software and hardware to your company's headquarters.

INSTALLATION

Installation and authorized service of devices.
0%

 0 PLN payment terminal

They trusted us

Contact

Address

ul. Grunwaldzka 42
80-241 Gdańsk

Locations

Borówkowa 13 street
83-010 Rotmanka

Amundsena 5 street
80-288 Gdańsk

Kaczyńskiego 30 street
80-365 Gdańsk

Waląga 10/2 street
83-000 Pruszcz Gdański

Contact form

5/5 - (119 votes)
en_GBEnglish (UK)