Kasy fiskalne, systemy fiskalane, terminale płatnicze dla myjni samochodowych

Urządzenia do myjni samochodowych

Wyposaż swój automat do myjni w terminal płatniczy i systemy fiskalne

Posiadanie odpowiedniego urządzenia do myjni samochodowych jest niezbędne do prowadzenia udanej działalności. Monkomp jest wiodącym dostawcą wyposażenia myjni, oferującym szeroką gamę produktów, w które można wyposażyć swoją myjnię w terminale płatnicze. Ich terminal płatniczy został zaprojektowany tak, aby był zarówno niezawodny, jak i łatwy w użyciu, pozwalając klientom bezpiecznie płacić za usługi bez żadnych kłopotów. Terminal płatniczy można skonfigurować tak, aby akceptował wszystkie główne karty kredytowe, a także karty debetowe i karty lojalnościowe, dając klientom więcej opcji, jeśli chodzi o płacenie za usługi. Z terminalem płatniczym Monkomp możesz zapewnić, że Twoi klienci są w stanie dokonać bezpiecznych płatności za usługi szybko i sprawnie, co ułatwi im ponowne odwiedziny w przyszłości.

Urządzenia do myjni samochodowych – Niezbędne akcesoria terminali płatniczych

Zakładając myjnię samochodową, warto pomyśleć o niezbędnych akcesoriach do terminala płatniczego, potrzebnych do bezpiecznej i sprawnej pracy. Należą do nich elementy firm Novitus, takie jak kabel MDB-Rev1, modem GSM LTE/2G, moduł BT USB 4.0 TP-LINK, modem GSM 2G/3G, antena GSM1, antena WiFi, kabel ccTalk-Rev1 oraz SDF-3 do myjni. Z tymi akcesoriami na miejscu, terminal płatniczy będzie w stanie szybko przetwarzać płatności i zapewnić bezpieczne transakcje dla klientów. Nie tylko pomoże to w zadowoleniu klientów, ale także pomoże stworzyć bardziej wydajny system płatniczy. Dzięki odpowiednim akcesoriom możesz mieć pewność, że Twoja myjnia bezdotykowa działa jak najlepiej, a klienci otrzymują najszybszą możliwą obsługę.

Moduł WiFi EP02
Antena GSM1

Kompleksowe urządzenia dla Twojej myjni samochodowej

Przy zakładaniu bezdotykowej, automatycznej myjni niezbędne jest posiadanie kompleksowego wyposażenia. Ważnym elementem wyposażenia, który należy uwzględnić jest niezawodny terminal płatniczy i cały system fiskalny. Dzięki niemu klienci mogą w łatwy sposób zapłacić za myjnię bez konieczności używania gotówki lub monet. Terminal płatniczy powinien być łatwy w obsłudze i akceptować główne karty kredytowe i debetowe. Dodatkowo powinien mieć możliwość oferowania zniżek lub programów lojalnościowych, aby zachęcić do powtórzenia transakcji. Dobry terminal płatniczy powinien być również bezpieczny i zawierać technologię szyfrowania, aby chronić dane klientów. Inwestycja w wysokiej jakości terminal płatniczy pomoże zapewnić klientom wspaniałe doświadczenia podczas wizyty w Twojej myjni samoobsługowej.

Terminale POS

POS ESLINE S2 i3 z Windows 10

Skanery kodów

HONEYWELL VOYAGER 1250G

Drukarki paragonowe

SUNSO WTP800

W ramach naszego serwisu oferujemy

PREZENTACJA

Prezentacje oferowanych produktów w siedzibie klienta lub naszej. Inwestycja w odpowiednie kasy fiskalne online Gdańsk ułatwi prowadzenie biznesu Tobie oraz Twoim pracownikom.

DORADZTWO

Nie wiesz czy kasy fiskalne w mieście Gdańsk, terminale płatnicze, skanery kodów kreskowych są dostosowane do Twoich potrzeb? Fachowa pomoc to nasz priorytet. 

 

INSTALACJA

Instalację i autoryzowany serwis urządzeń takich jak kasy fiskalne Gdańsk, darmowe terminale płatnicze Gdańsk oraz wiele innych!

SZKOLENIE

Wdrożenia i szkolenia z zakresu oferowanych przez nas produktów.

OPROGRAMOWANIE

Dostawę oferowanego oprogramowania i sprzętu do siedziby Państwa firmy.

INSTALACJA

Instalację i autoryzowany serwis urządzeń.
0%

 0 zł terminal płatniczy

Zaufali nam

Kontakt

Adres

ul. Grunwaldzka 42
80-241 Gdańsk

Lokalizacje

ul. Borówkowa 13
83-010 Rotmanka

Ul. Amundsena 5
80-288 Gdańsk

Ul. Kaczyńskiego 30
80-365 Gdańsk

Ul. Waląga 10/2
83-000 Pruszcz Gdański

Formularz kontaktowy

5/5 - (119 głosów)
pl_PLPolski