Zamów online

Thermal XL2 Online

Drukarki fiskalne

Zadaniem drukarek fiskalnych jest rejestrowanie sprzedaży detalicznej. Obowiązkowe jest podłączenie ich do aplikacji sprzedażowej, bez której nie będą mogły same wystawić paragonu. Sprawdź szeroki wybór drukarek fiskalnych w MONKOMP.

Kasy fiskalne

W ofercie MONKOMP znajdziesz nowoczesne tradycyjne kasy fiskalne oraz kasy fiskalne online, które zostały ulepszone o możliwość wysyłania danych o sprzedaży do CRK (serwerów Ministerstwa Finansów). Kasy fiskalne online łączą się z internetem dzięki sieci komputerowej (LAN lub WiFi) lub sieci komórkowej GSM. Dołącz do grona zadowolonych klientów – postaw na kasę fiskalną online w swoim przedsiębiorstwie.

Thermal XL2 Online
FAWAG WS-1

Wagi sklepowe

Obowiązkiem każdego przedsiębiorcy jest używanie legalizowanego modelu wagi, które jest potwierdzeniem, że waga waży prawidłowo. Decydując się na zakup w MONKOMP masz pewność, że używasz legalizowanej wagi, dzięki czemu Ty oraz Twoi klienci mają pewność co do uczciwości.

Terminale POS

POS ESLINE S2 i3 z Windows 10

Skanery kodów

HONEYWELL VOYAGER 1250G

Drukarki paragonowe

SUNSO WTP800

W ramach naszego serwisu oferujemy

PREZENTACJA

Prezentacje oferowanych produktów w siedzibie klienta lub naszej. Inwestycja w odpowiednie kasy fiskalne online Gdańsk ułatwi prowadzenie biznesu Tobie oraz Twoim pracownikom.

DORADZTWO

Nie wiesz czy kasy fiskalne w mieście Gdańsk, terminale płatnicze, skanery kodów kreskowych są dostosowane do Twoich potrzeb? Fachowa pomoc to nasz priorytet. 

 

INSTALACJA

Instalację i autoryzowany serwis urządzeń takich jak kasy fiskalne Gdańsk, darmowe terminale płatnicze Gdańsk oraz wiele innych!

SZKOLENIE

Wdrożenia i szkolenia z zakresu oferowanych przez nas produktów.

OPROGRAMOWANIE

Dostawę oferowanego oprogramowania i sprzętu do siedziby Państwa firmy.

INSTALACJA

Instalację i autoryzowany serwis urządzeń.
0%

 0 zł terminal płatniczy

Zaufali nam

Kontakt

Adres

ul. Grunwaldzka 42
80-241 Gdańsk

Lokalizacje

ul. Borówkowa 13
83-010 Rotmanka

Ul. Amundsena 5
80-288 Gdańsk

Ul. Kaczyńskiego 30
80-365 Gdańsk

Ul. Waląga 10/2
83-000 Pruszcz Gdański

Formularz kontaktowy

5/5 - (119 głosów)
pl_PLPolski